CPRO33-45.000
Description
XTAL OSC XO 45.0000MHZ HCMOS
DataSheet
CPRO33-45.000 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:45 MHz
Function:-
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):25mA
Size / Dimension:0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm)
Height - Seated (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CA70C4003GMT
CA70C4003GMT
XTAL OSC XO 40.0MHZ 1.8V SMD
SiT3372AI-1B3-28NC128.000000T
SiT3372AI-1B3-28NC128.000000T
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-4B3-33NX445.500000T
SiT3373AI-4B3-33NX445.500000T
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
44-NKR12H-CRO
44-NKR12H-CRO
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR RED
CPRO33-45.000
CPRO33-45.000
XTAL OSC XO 45.0000MHZ HCMOS