
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8209 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 36mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SIT8209AC-22-25S-133.000000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
XTAL OSC XO 24.576MHZ 3.3V SMD
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCSL
FIXED IND 680UH 290MA 1.98 OHM
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVCMOS
CONN RCPT 20POS 0.079 GOLD SMD
RF SHIELD 1.75" X 1.75" SMD