
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CA50 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12.288 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 40mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CA50C1224GLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
CAP CER 2200 PF 50V NP0(C0G) 080
XTAL OSC XO 12.288MHZ 3.3V SMD
BOOKSHELF 3PH DELTA SNGL STAGE P
SCR MODULE 2800V 4600A DO200AE