
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9365, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 122.88 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9365AI-4B3-33E122.880000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
XTAL OSC TCXO 16.3680MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 122.8800MHZ HCSL
THERM NTC 4.7KOHM 3590K 0805
FOIL CAPACITOR MKP 4,7 UF/250V
CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL
CONN PLUG HSNG MALE 99POS INLINE