
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC1001 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 18.432 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8 ~ 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 6.3mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 25 | ||
| 100 |
Current price of DSC1001CI2-018.4320 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 51.8400MHZ CMOS SMD
CAP CER 0.1UF 630V X7R 2220
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
MEMS OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
CRYSTAL 12.3520MHZ 18PF SMD