
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 432 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±745ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AI-2B3-25NY432.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 148.3516MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 1.5000GHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM
SENSOR ANALOG -40C-125C 4LFCSP
RES 5% 3W AXIAL