
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 633 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 148.3516 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 66mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 633L148A6C3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 1.5000GHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
CIR BRKR SOLID STATE 12A 24VDC
XTAL OSC XO 148.3516MHZ LVDS SMD
CONN RCPT .100" 24POS GOLD PCB
BOOKSHELF 3PH DELTA SNGL STAGE P