SIT9120AC-1C1-25E212.500000X
Description
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1C1-25E212.500000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:212.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-4E2-28NE540.000000Y
SiT3373AC-4E2-28NE540.000000Y
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
SiT3372AC-4B9-28NY135.000000X
SiT3372AC-4B9-28NY135.000000X
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-1B2-33NU156.250000X
SiT3372AI-1B2-33NU156.250000X
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
SIT9120AC-1C1-25E212.500000X
SIT9120AC-1C1-25E212.500000X
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVPECL