
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 184.32 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±95ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-2B3-28NG184.320000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 25MHZ 3.3V HCMOS
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 12V 1W
B946 HARD HAT LBL 2" DIA 4-UP WH