
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CO2016 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CO2016-25.000-3.3-50-T-TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 22.50MM
XTAL OSC XO 25MHZ 3.3V HCMOS
CONN HEADER SMD 8POS 2.54MM
SENSOR PROX INDUCTIVE 8MM CYLIND