SG-8018CE 49.4533M-TJHSA0
Description
XTAL OSC XO 49.4533MHZ CMOS SMD
DataSheet
SG-8018CE 49.4533M-TJHSA0 PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-4B3-25NU222.750000X
SiT3373AC-4B3-25NU222.750000X
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
SiT3373AC-4E2-25NX312.500000X
SiT3373AC-4E2-25NX312.500000X
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL