QTM750-24.576MDE-T
Description
7.0X5.0 1.8V 50PPM (-40 TO 85C)
DataSheet
QTM750-24.576MDE-T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24.576 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.056" (1.42mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E2-30NZ50.000000X
SiT3372AI-2E2-30NZ50.000000X
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS