
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FK |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 27 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.045" (1.15mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of FK2700015 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ
CAP CER 0.012UF 100V Z5U RADIAL
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
SFERNICE FIXED RESISTORS
CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP