
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EG-2102CA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | SO (SAW) |
| Frequency: | 155.52 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 100mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of EG-2102CA 155.5200M-LGPNB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ
XTAL OSC SO 400.0000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC SO 155.5200MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
SENSOR HALL EFFECT SENT SM8
ASSY,SLEEVE,GREEN,LOCKING,A/B,FM