QTM325-62.500MCE-T
Description
3.2X2.5 2.5V 50PPM (-40 TO 85C)
DataSheet
QTM325-62.500MCE-T PDF
Type Description
Series:QTM325
Type:XO (Standard)
Frequency:62.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)