SIT1602BI-31-25S-62.500000X
Description
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-31-25S-62.500000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:62.5 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B2-30NG51.200000T
SiT3372AC-2B2-30NG51.200000T
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
SiT3372AC-4E9-30NC96.000000X
SiT3372AC-4E9-30NC96.000000X
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL