SIT9120AC-1D2-XXE156.250000X
Description
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1D2-XXE156.250000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:156.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2E3-30NC74.250000T
SiT3372AC-2E3-30NC74.250000T
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SiT3373AC-2E9-25NY345.600000X
SiT3373AC-2E9-25NY345.600000X
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
SiT3372AC-1B2-33NB155.520000T
SiT3372AC-1B2-33NB155.520000T
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
SIT9120AC-1D2-XXE156.250000X
SIT9120AC-1D2-XXE156.250000X
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
SiT3373AI-4E9-25NY222.750000Y
SiT3373AI-4E9-25NY222.750000Y
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
VI-21V-MW-S
VI-21V-MW-S
DC DC CONVERTER 5.8V 100W
TV2031500000G
TV2031500000G
TERM BLK 20POS 55DEG 3.81MM PCB