SIT3372AC-1E3-25NC133.650000Y
Description
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-25NC133.650000Y PDF
Type:VCXO
Frequency:133.65 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B3-28NH173.370750Y
SiT3372AC-4B3-28NH173.370750Y
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
AMPMDFA-19.2000T
AMPMDFA-19.2000T
MEMS OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD
SiT3372AI-4E3-33NG80.000000Y
SiT3372AI-4E3-33NG80.000000Y
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
SIT3372AC-1E3-25NC133.650000Y
SIT3372AC-1E3-25NC133.650000Y
SiT3372AC-1B3-28NZ173.370750T
SiT3372AC-1B3-28NZ173.370750T
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ
CONN HEADER SMD 27POS 2.54MM
VE-2ND-MW-B1
VE-2ND-MW-B1
DC DC CONVERTER 85V 100W