653V2502I3T
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
653V2502I3T PDF
Type Description
Series:653
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±100ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):66mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1E9-33NB148.425787T
SiT3372AI-1E9-33NB148.425787T
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ
SIT1602BI-23-28N-24.000000G
SIT1602BI-23-28N-24.000000G
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT3372AI-1B9-28NY135.000000Y
SiT3372AI-1B9-28NY135.000000Y
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
653V2502I3T
653V2502I3T
78LBWR500LF
78LBWR500LF
TRIMMER 500 OHM 1W WIRE LEADS