AX7DBF1-637.0000T
Description
XTAL OSC XO 637.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
AX7DBF1-637.0000T PDF
Type Description
Series:ClearClock™ AX7
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:637 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):70mA
Package / Case:8-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.075" (1.90mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT1602BC-11-XXS-74.176000G
SIT1602BC-11-XXS-74.176000G
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AC-1E9-28NB432.000000T
SiT3373AC-1E9-28NB432.000000T
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-1B9-25NU61.440000T
SiT3372AI-1B9-25NU61.440000T
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
SF-2410FPA100W-2
SF-2410FPA100W-2
FUSE 2410
AX7DBF1-637.0000T
AX7DBF1-637.0000T
JUMPER ACROSS 1X5 BLACK 16A
RN732BTTD8983B50
RN732BTTD8983B50
RES 898K OHM 0.1% 1/8W 1206