SIT1602BI-21-30E-66.666600D
Description
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-21-30E-66.666600D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:66.6666 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AI-2B3-28N322.265625T
SiT9365AI-2B3-28N322.265625T
XTAL OSC XO 322.265625MHZ LVDS
SiT3372AC-4E3-28NZ61.440000X
SiT3372AC-4E3-28NZ61.440000X
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
SiT3372AI-4B2-28NH155.520000Y
SiT3372AI-4B2-28NH155.520000Y
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL