SIT8209AI-22-25S-133.300000T
Description
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-22-25S-133.300000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.3 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8008BI-21-XXE-50.000000E
SIT8008BI-21-XXE-50.000000E
MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT9365AI-2E2-33E25.000000Y
SiT9365AI-2E2-33E25.000000Y
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS
SiT3372AI-1B9-28NB70.656000X
SiT3372AI-1B9-28NB70.656000X
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVPECL
CR1220 (EACH)
CR1220 (EACH)
3V 38MAH LITHIUM COIN BATTERY
SIT8209AI-22-25S-133.300000T
SIT8209AI-22-25S-133.300000T
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS
SiT3372AC-2B2-33NC184.320000X
SiT3372AC-2B2-33NC184.320000X
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
61F-GPN-V50-AC120
61F-GPN-V50-AC120
CNTRL LIQ LEV 120VAC SOCKETABLE