FO7HHAAE24.0-BULK
Description
OSC XO 24MHZ 5V HCMOS
DataSheet
FO7HHAAE24.0-BULK PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4B9-30NH77.760000X
SiT3372AI-4B9-30NH77.760000X
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL