SIT1618BE-71-33E-26.000000D
Description
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT1618BE-71-33E-26.000000D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:26 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.7mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E9-25NB173.370750T
SiT3372AI-2E9-25NB173.370750T
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
SIT9120AC-2B3-25E133.330000D
SIT9120AC-2B3-25E133.330000D
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVDS SMD
SiT3372AC-2E9-28NU10.240000X
SiT3372AC-2E9-28NU10.240000X
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
CAP 47 UF 20% 35 V
SIT1618BE-71-33E-26.000000D
SIT1618BE-71-33E-26.000000D
SiT3372AC-2B9-28NH216.000000Y
SiT3372AC-2B9-28NH216.000000Y
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS