SIT1602BI-23-XXS-33.330000D
Description
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-23-XXS-33.330000D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:33.33 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4E2-33NB148.425750T
SiT3372AI-4E2-33NB148.425750T
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
SiT3373AI-1B2-33NU223.000000X
SiT3373AI-1B2-33NU223.000000X
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
CA50C10002PMT
CA50C10002PMT
XTAL OSC XO 100.0MHZ 1.8V SMD
SiT5155AICFK-30E0-16.367600F
SiT5155AICFK-30E0-16.367600F
XTAL OSC TCXO 16.3676MHZ
SIT1602BI-23-XXS-33.330000D
SIT1602BI-23-XXS-33.330000D
516 SERIES RACK & PANEL CONNECTO
VI-BN0-MW-B1
VI-BN0-MW-B1
DC DC CONVERTER 5V 100W