
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX3 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 50mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AX3PAF3-156.2500T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT
XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVPEC
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM WHITE