
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9365, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 122.88 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9365AI-4E3-33E122.880000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 34.0000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 122.8800MHZ HCSL
XTAL OSC XO 122.8800MHZ LVDS
FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE
FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE