
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXO32C |
| Package: | Tape & Reel (TR)BulkBulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 48 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 17mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXO32C3C271-48.000M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 75.361736MHZ CMOS SM
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
XTAL OSC XO 48.000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
SPIRAL WRAP 1/8 UV BLACK 100 FT
5MM/.198" REVERSED VERT HDR OPEN