
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8209 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133.333 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 36mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SIT8209AC-23-33E-133.333000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ
RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 36V 400W
CONN PLG HSG FMALE 3P INLINE RA