
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5356, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 24.5535 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±200ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5356AE-FP-30N0-24.553500F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ
FIXED IND 3.1NH 450MA 240 MOHM
XTAL OSC TCXO 24.5535MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
FIXED IND 680NH 1.96A 80 MOHM TH