
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 74.17583 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 55mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT9120AI-2B3-XXE74.175824G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 7.3700MHZ CMOS SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 12PF SMD
MEMS OSC XO 74.175824MHZ LVDS
SENSOR MR WHEAT BRDG 20SOIC
DC DC CONVERTER 72V 75W