
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 626 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 40mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 626L13305I3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 16.0MHZ 2.5V SMD
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 7.0300MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 133MHZ 3.3V LVDS
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
TOOL REPLACEMENT HEAD SET