
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5357, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±250ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5357AI-FN-33E0-100.000000F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 78.7520MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
XTAL OSC XO 156.25MHZ 2.5V LVDS
XTAL OSC TCXO 100.0000MHZ LVCMOS
CONTACT PIN POWER SILVER
CONN PLUG HSG MALE 128POS INLINE
JAM NUT RECEPTACLE