
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CP5032 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 80mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CP5032-125.000-2.5-25-X-T-TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
RES ARRAY 10 RES 180 OHM 20SOIC
XTAL OSC XO 125MHZ 2.5V LVPECL
GENERAL PURPOSE HALL EFFECT LATC
DUAL POLARITY C SERIES, DUAL OUT