
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5156, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 30.72 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±1ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.042" (1.06mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5156AE-FA-25E0-30.720000F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOS
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
SENSOR VRS VOLTAGE CABLE
ROTARY ENCODER OPTICAL 32PPR