SIT8208AC-G3-18E-24.000000T
Description
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AC-G3-18E-24.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):31mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-1B3-30NC224.000000X
SiT3373AI-1B3-30NC224.000000X
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
SiT3372AC-4E3-28NE153.600000X
SiT3372AC-4E3-28NE153.600000X
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
SiT3372AI-2E9-28NE98.304000T
SiT3372AI-2E9-28NE98.304000T
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS