MQF576D33-1000.000-2.5/-30+85
Description
XTAL OSC TCXO 1000.0000MHZ LVDS
DataSheet
MQF576D33-1000.000-2.5/-30+85 PDF
Type Description
Series:MQF576D33
Type:TCXO
Frequency:1000 MHz
Function:-
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):40mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-4E1-25E325.000000Y
SiT9365AC-4E1-25E325.000000Y
XTAL OSC XO 325.0000MHZ HCSL
SiT3372AC-1E9-30NB76.800000X
SiT3372AC-1E9-30NB76.800000X
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
SiT3373AC-2E2-30NC622.000000Y
SiT3373AC-2E2-30NC622.000000Y
XTAL OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MQF576D33-1000.000-2.5/-30+85
MQF576D33-1000.000-2.5/-30+85