CB3LV-2I-81M000000
Description
XTAL OSC XO 81.0000MHZ HCMOS TTL
DataSheet
CB3LV-2I-81M000000 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:81 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±100ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):60mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)