
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9365, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 325 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9365AI-4E1-33E325.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 30.0000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
RES ARRAY 22 RES 100K OHM 24DRT
VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
XTAL OSC XO 325.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS