
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 204.8 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±770ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-2B2-33NY204.800000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 71.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ LVPECL
MOX-750-23,330 MEG,1%