SIT8009BI-32-25E-125.000000T
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ H/LVCMOS
DataSheet
SIT8009BI-32-25E-125.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):6.4mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)