
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 77.76 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±70ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SIT3372AC-2B2-25NE77.760000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
RES ARRAY 13 RES 51 OHM 14SOIC
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
DC DC CONVERTER +/-9V 5W
EMITTER UV 365NM 700MA STAR