
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FK |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 33 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.045" (1.15mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of FK3300007 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ
XTAL OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 24.576MHZ 3.3V SMD
XTAL OSC XO 156.257812MHZ 1.8V L
MIDDLE POWER LED SERIES