
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3907 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | DCXO |
| Frequency: | 77.76 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 34mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT3907AI-D2-33NE-77.760000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ SNWV
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC DCXO 77.7600MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 24V 400W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 25W