SIT3372AC-1E2-28NH98.304000T
Description
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E2-28NH98.304000T PDF
Type:VCXO
Frequency:98.304 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):±170ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1E9-28NG30.720000Y
SiT3372AI-1E9-28NG30.720000Y
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
SiT3373AC-2B3-30NU250.000000X
SiT3373AC-2B3-30NU250.000000X
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
S218025T-19.200-CT
S218025T-19.200-CT
XTAL OSC XO 19.2000MHZ HCMOS SMD
SiT3372AI-4B9-33NY156.250000T
SiT3372AI-4B9-33NY156.250000T
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
SIT3372AC-1E2-28NH98.304000T
SIT3372AC-1E2-28NH98.304000T
SiT3372AI-2E3-25NE10.240000X
SiT3372AI-2E3-25NE10.240000X
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
VI-J6H-MZ-F3
VI-J6H-MZ-F3
DC DC CONVERTER 52V 25W