
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | E2747 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 12.8 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±280ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 4mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD Module |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of LFPTXO006980BULK is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 212.5000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
M55342E 25PPM 0705 1.24K 0.1% T
CAP FILM 4700PF 3.5% 2KVDC RAD