
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 148.35165 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 55mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT9120AI-2C1-25E148.351648X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
SENSOR OPT REFLECTIVE MODULE