SIT9120AC-2D2-25S148.500000X
Description
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AC-2D2-25S148.500000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:148.5 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)