
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8209 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 106.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 36mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT8209AI-32-25E-106.250000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
EC FAN 172X152X51.6MM 90-265VAC
BELT ALUM OXIDE P220 132" X 2"