
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-8002CA |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 45mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of SG-8002CA 25.0000M-PHCL2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 61.4400MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
CONN SCKT 39P 0.039 GOLD SMD RA
DC DC CONVERTER 48V 75W